Nakliyat Sigortası

Emtea ve Kıymet Nakli

Ticaret hayatında birçok risk vardır. Deneyim ve öngörüyle karşılanamayacak kadar büyük riskler için önlemleri beraber alalım!

  • Emtea Nakliyat Sigortası ile, deniz, kara, hava ve demiryolu ile nakliyatını yaptığınız her türlü malınızı;
  • Kıymet Nakli Sigortası ile, nakit para ve tahvil, bono, hisse senedi gibi değerli kağıtlarınızı, nakliye sırasında ortaya çıkabilecek risklere karşı güvence altına alabilirsiniz.

Emtea Nakliyat Sigortaları'nda 3 tür teminat bulunmaktadır:

  • Geniş Teminat (Enstitü Yük Klozları(A) kapsamındaki riskler)
  • Dar Teminat (Kamyon Klozu ve Enstitü Yük Klozları(C) kapsamındaki riskler)
  • Tam Ziya Teminatı (Emteanın tam ziya olması hali)

Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası

Yurtiçi Taşıyıcı Mali Sorumluluk Türkiye sınırlarında sunduğunuz taşımacılık hizmetinde, sorumluluğunuz altındaki üçüncü şahıs mallarının nakliyesi sırasında gerçekleşebilecek hasar ve kayıplara karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Groupama Taşıyıcı Mali Sorumluluk Sigortası, nakliyat yapılırken teminat kapsamındaki bir risk gerçekleştiğinde malda meydana gelen hasar veya kayıptan doğacak yasal sorumluluklarınızı sigortanızın limitleri dahilinde güvence altına alır. Taşıyıcı Mali Sorumluluk Sigortalarında iki tür teminat seçeneği bulunmaktadır. Geniş Teminat (Enstitü Yük Klozları(A) kapsamındaki risklerden doğan sorumluluğunuza) Dar Teminat (Kamyon Klozu'ndaki risklerden doğan sorumluluğunuza) karşı teminat verilmektedir.

Yurtiçi Taşıyıcı Mali Sorumluluk Sigortası

Türkiye sınırlarında sunduğunuz taşımacılık hizmetinde, sorumluluğunuz altındaki üçüncü şahıs mallarının nakliyesi sırasında gerçekleşebilecek hasar ve kayıplara karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Groupama Taşıyıcı Mali Sorumluluk Sigortası, nakliyat yapılırken teminat kapsamındaki bir risk gerçekleştiğinde malda meydana gelen hasar veya kayıptan doğacak yasal sorumluluklarınızı sigortanızın limitleri dahilinde güvence altına alır.

Taşıyıcı Mali Sorumluluk Sigortalarında iki tür teminat seçeneği bulunmaktadır.

  • Geniş Teminat (Enstitü Yük Klozları(A) kapsamındaki risklerden doğan sorumluluğunuza)
  • Dar Teminat (Kamyon Klozu'ndaki risklerden doğan sorumluluğunuza)

karşı teminat verilmektedir.

Yurtdışı Taşıyıcı Mali Sorumluluk

Uluslararası karayolu taşımacılığı yapan bir firmaya sahipseniz sürekli olarak risklerle karşı karşıyasınız demektir.

Groupama CMR Sigortaları, uluslararası karayolu taşımacılığı yapan firmanızın taşıdığı yükle ilgili olarak CMR Konvansiyonu ile belirlenmiş olan sorumluluğu, belirlenen limit ve şartlar dahilinde teminat altına alır.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ