Seyahat Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası ile, hem yurtiçi hem de yurtdışı tatillerinizde ve seyahatlerinizde, beklenmedik risklere karşı geniş kapsamlı teminat imkanından faydalanabilirsiniz. 

Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası, Türkiye ve KKTC sınırları içerisinde ikamet eden sizlerin, yine bu sınırlar içerisinde yapacağınız seyahatlerde karşılaşabileceğiniz kaza veya hastalık sonucunda oluşacak ayakta ve yatarak tedavi masraflarını, asistans hizmetlerini poliçe teminat limitlerine uygun olarak karşılamaktadır.

Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası'na ek olarak (isteğe bağlı):

  • Ferdi Kaza Sigortası ile; kaza sonucu vefat ve daimi sakatlık riskleri de güvence altına alınabilir.

Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası, Türkiye'de ikamet eden sizlerin, yurtdışı seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz, kaza veya hastalık sonucunda oluşacak ayakta ve yatarak tedavi masraflarınızı, asistans hizmetlerini poliçe teminat limitlerine uygun olarak karşılamaktadır. 

Tokyo, Los Angeles, Moskova, Hong Kong, Prag, Londra, Rio veya dünyanın herhangi bir başka yerine yapacağınız seyahatlerinizde Groupama Sigorta ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvende hissedin! 

Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası'na ek olarak (isteğe bağlı):

  • Ferdi Kaza Sigortası ile; kaza sonucu vefat ve daimi sakatlık riskleri de güvence altına alınabilir.

Huzurlu bir seyahat için siz de Groupama'yı seçin.

SMART Seyahat Sağlık Sigortası

Öğrencilere özel hazırladığımız SMART Seyahat Sağlık Sigortası ile yurtdışında da desteğimizi sürdüreceğiz... Eğitim amacıyla ile yurtdışında uzun süreli seyahat eden öğrencilerimiz, ülkelerinden ve ailelerinden uzaktayken de SMART Seyahat Sağlık Sigortası desteği ile başlarına gelebilecek tıbbi rahatsızlık, kapkaç, bagaj kaybı gibi beklenmedik olaylarda Groupama Sigorta ile 7/24 güvence altında. Öğrencilerimizin yurtdışında bulunduğu süre boyunca aniden hastalanması veya yaralanması durumunda, ayakta tedavi, yatarak tedavi (acil diş tedavisi, röntgen, MR, fizyoterapi), ameliyat masrafları ve ambulans gönderimi gibi acil durumlarda SMART Seyahat Sağlık Sigortası devreye giriyor ve tüm masraflar 30.000 Euro dahilinde karşılanıyor.

Türkiye’ye Hoş Geldiniz Vize Seyahat Sigortası

Türkiye’ye Hoş Geldiniz Vize Seyahat Sigortası 1 Eylül 2016’da yürürlüğe giren, Vize ile seyahat eden yabancı uyruklu kişilere “Özel Sağlık Sigortası yaptırma zorunluluğu” kapsamında; Groupama Sigorta olarak size özel “Türkiye’ye Hoş Geldiniz Vize Seyahat Sigortası”nı hazırladık! Türkiye’ye Hoşgeldiniz Vize Sigortası; Türkiye’ye Vize ile turistik veya iş amaçlı seyahat eden kişilerin özellikle uzun dönemli kalışlarında kapsamlı ve kesintisiz güvence sağlar. Türkiye seyahatleriniz sırasında karşılaşabileceğiniz acil sağlık problemlerini poliçede belirtilen limite kadar teminat altına alıyoruz. Teminatlarımız: Ani rahatsızlık ve hastalıklara ilişkin tıbbi tedavi Tedavinin verilebileceği en yakın sağlık kuruluşuna seyahati veya nakli Taburcu olduktan sonra ikamet adresine nakli Vefat eden sigortalının nakli…

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ